Vyberte měnu


FIREMNÍ DOVOLENÁ: Objednávky přijaté od 11.8 - 20.8.2017 budou vyřízeny po tomto datu. Děkujeme za pochopení

Zdarma pro zákazníkySleva pro nové zákazníkyOsobní odběrDoprava zdarma

 

 

 

 

 

 

Genitálie

 

Genitálie

 

Každý je má ovšem jen málokdo ví, co to vlastně genitálie přesně jsou a jaké mohou vznikat onemocnění genitálií.


Genitálie definice
Genitálie je součást rozmnožovací soustavy a to jak u ženy, tak i u muže. Je to vnější nebo vychlípitelný orgán, který zajišťuje vzrušení, ejakulaci a inseminaci. Hovorově se za genitálie považuje obecně pohlavní ústrojí.


Rozdělení genitálií
Genitálie rozdělujeme na dvě hlavní části: Genitálie primární a genitálie sekundární. Zatímco primární jsou hlavním pohlavním otvorem, genitálie sekundární jsou bez gonoporu.


Genitálie u žen a jejich velikost
V dnešní době, kdy daleko více záleží na vzhledu, než dříve se stále větší procento žen zajímá o správnou velikost jejich genitálií, které obsahují ženský klitoris, vagínu a stydké pisky. Ženské genitálie mají různé tvary a záleží hlavně na dědičnosti. Důležité je dodat, že orgasmus a vzrušení není závislý na velikosti ani tvaru genitálií.


Piercing do genitálií
Novým módním trendem se stal piercing do genitálií. Ve většině případů jde o piercing umístěný v místě styku stydkých pysků pod stydkým pahorkem. Tento piercing může způsobovat otoky a záněty a může ohrozit i správnou funkčnost pohlavních orgánů.


Plastika genitálií
Pokud jsou některé ženy nespokojeny s tvarem či zakřivením svých genitálií, nebo jim velikost genitálií vadí při každodenním životě je tu možnost plastické operace genitálií. U žen provádíme plastiku genitálií zvanou labioplastika, kdy se jedná o úpravu stydkých pysků.


Nemoci genitálií
Nejčastějším problémem s genitáliemi jsou otoky, podráždění či svědění. Při těchto problémech omezte sexuální činnost, zvyšte hygienu používejte na napadená místa heřmánkový čaj a v případě, že problém neustoupí, vyhledejte svého osobního lékaře.

 

 

5 Položka(y)

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

5 Položka(y)

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

 

Voda z Mrtvého moře

 

Sůl z Mrtvého moře