Vyberte měnu


FIREMNÍ DOVOLENÁ: Objednávky přijaté od 11.8 - 20.8.2017 budou vyřízeny po tomto datu. Děkujeme za pochopení

Zdarma pro zákazníkySleva pro nové zákazníkyOsobní odběrDoprava zdarma

 

 

 

 

 

 

Krémy na pigmentové skvrny na obličeji

 

Krémy na pigmentové skvrny na obličeji


Pigmentové skvrny mohou mít příčinu jak v samotné kůži, tak i ve vnitřním organismu. K pigmentacím je náchylná, poškozená a zjizvená kožní tkáň. Mezi rizikové faktory patří zákroky na kůži, které narušují vrchní ochrannou vrstvu pokožky. Mezi vnitřní faktory patří hormonální nerovnováha, částečná absence vitamínů, příjem určitých léků a snížená funkce jater.

Pigmentové skvrny na obličeji trápí čím dál větší procento žen. Kosmeticky nejméně přijatelné pigmentové skvrny jsou označovány jako melasma nebo chloasma uterinum. Vyskytují se z 90 procent převážně u žen tmavší pletí, a to převážně na obličeji a krku. Většina poruch pigmentace je způsobena UV zářením, hormonálními vlivy a také genetickou dispozicí, která zde hraje významnou roli. Melasma je vyvoláváno jak UVA, tak i UVB zářením a obdobně působí i umělé zářiče v soláriích.

A jak na pigmentové skvrny? První možností jsou krémy, určené na pigmentové skvrny. Jejich účinek spočívá v bělení a odstraňování svrchní části kůže, která obsahuje nadměrné množství pigmentu. Krémy by měly být nedílnou součástí prevence nejen pigmentových skvrn. Je vhodné používat každodenně krém s UV filtrem. Aby měl krém dostatečný účinek, je nutné jej aplikovat pravidelně několik týdnů.

Další možností, jak se zbavit pigmentových skvrn, je pomocí chemického peelingu nebo laserem. Poraďte se svým dermatologem.
 

2 Položka(y)

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

2 Položka(y)

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

 

Voda z Mrtvého moře

 

Sůl z Mrtvého moře