Vyberte měnu

 

Jak body získat


1) Každý kdo chce sbírat body na www.e-mrtvemore.cz se musí registrovat nebo se přihlásit ke svému zákaznickému účtu. Při registraci získáte automaticky 50 bodů jako dárek. Dalších 50 bodů získáte pokud se přihlásíte k odběru novinek a slev.

2) Po provedené registraci můžete nakoupit libovolné zboží. Za 1,- Kč získáte 1 bod (například nakoupím zboží za 100,- Kč a získám tím 100 bodů).

Poštovné a balné se do získávání bodů nezapočítává.

3) Po odeslané objednávce získáte příslušný počet bodů. Body se vám zobrazí v zákaznickém účtu až po vyřízení a odeslání zásilky. Pokud bude objednávka zrušena, body nezískáváte.

 

Přepočet bodů


25 bodů = 1,- Kč

 

Pravidla používání bodů


1) Získané body můžete využít k dalším nákupům zboží. Pokud si objednáte zboží a zároveň uplatníte nasbírané body, tak se Vám body z Vašeho zákaznického účtu odečtou. Pokud objednávku zrušíte, body se opět k Vašemu zákaznickému účtu přičtou a můžete je opět použít k dalším nákupům. Body nelze uhradit poštovné a balné.

2) Body můžete využít společně se slevovými kupóny pro ještě větší slevu.

3) Životnost bodů je 365 dnů. Po expiraci již body nelze použít. Prosím, využijte své body co nejdříve a nenechte je propadnout.