Vyberte měnu

Položky 1 až 10 z 70 celkem

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Nastavit sestupně

Dekolt jako ze žurnálu

24.4.2016 13:32:30

Kůže v dekoltu a poprsí je velice jemná a citlivá a také je velmi náchylná na snadné pomačkání  a tvorbu hlubokých vrásek. Proto by měla být samozřejmostí každodenní péče stejně jako péče o obličej.Péče o pokožku obličeje je pro mnohé ženy samozřejmostí, ale na dekolt a poprsí už tak často nemyslí. Přitom tato partie našeho těla prozradí spolehlivě náš věk, aniž bychom si to přáli.

Více
Zveřejněno v kategorii Jak pečovat o Vaše tělo Autor Ing. Květa Špačková

Vánoční čokoládový dort

12.12.2015 18:18:32

Vánoční čokoládový dort je náš další rodinný recept, o který bych se ráda s Vámi podělila, protože pokud milujete čokoládu tak, jako celá naše rodina, bude z něj nadšeni! Není se čemu divit, když do těsta se dává 200 g poctivé čokolády na vaření :-)))

Více
Zveřejněno v kategorii Léčivá příroda Autor Tomáš Hort

Jak posílit imunitu

26.11.2015 17:51:13

V těchto dnech je vhodná doba na posílení imunitního systému našeho organismu, protože  si počasí s námi hraje a teploty jsou jako na houpačce a náš organismus se musí s těmito změnami rychle vyrovnávat.

Abychom se vyhnuli nepříjemných chorobám (rýma, kašel, nachlazení a chřipka), které na nás nejvíce útočí, měli bychom náš imunitní systém začít posilovat.


Více
Zveřejněno v kategorii Léčivá příroda Autor Ing. Květa Špačková

Pleťové sérum – zázrak kosmetikyPleťové sérum by si měla pořídit každá žena, která je starší třiceti let. Ptáte se proč? Díky pleťovému séru se vám neudělají tak rychle vrásky a pleť bude postupem času vypadat mladší a krásnější. Máme pro Vás odpovědi na 4 nejčastější otázky našich zákaznic, které se týkají použití a účinku pleťového séra.

 

 


Více
Zveřejněno v kategorii Jak pečovat o Vaše tělo Autor Mgr. Alžběta Hortová

Domácí kečup recept

25.9.2015 9:12:42

Domácí kečup recept

Naše děti milují kečup… Tak asi jako většina dětí… Proto jsem se rozhodla letos oprášit starý rodinný recept na domácí kečup. A protože je to opravdová bomba, ráda bych se s Vámi o tento recept podělila.

Více
Zveřejněno v kategorii Léčivá příroda Autor Mgr. Alžběta Hortová

Kokosový olej aneb kokosová mánie

 

Kokosový olej obsahuje vitaminy A, E, C a je ideální do kuchyně, ale i pro péči o tělo. V kuchyni se kokosový olej hodí ke smažení (zůstává stabilní až do 200°C a tedy se nepřipaluje) a z hlediska výživového je vhodnější než olej řepkový nebo olivový. Při použití o péči o tělo je kokosový olej výborný pro pokožku, protože působí antibakteriálně, zklidňuje ji a celkové vyživuje.

Více
Zveřejněno v kategorii Jak pečovat o Vaše tělo Autor Tomáš Hort

Prádlo se v zimním období nesuší právě nejlépe. Každý z nás jistě už několikrát v životě řešil, kam umístit šňůry, sušák nebo zda by byla nejlepší sušička na prádlo. Všichni chceme, aby prádlo co nejrychleji uschlo a nezačalo plesnivět nebo nám nezpůsobilo plesnivění

Více
Zveřejněno v kategorii Jak pečovat o Vaše tělo Autor Tomáš Hort

Čokoláda

22.10.2014 12:43:32

Čokoláda zlepšuje náladu, chrání srdce a potlačuje záněty v těle. Musíte si ale hlídat doporučenou denní dávku… Vědci zjistili, že už pouhých 30 gramů čokolády denně přispívá k prevenci kardiovaskulárních onemocnění a k omezení tvorby krevních sraženin. Pokud si toto množství čokolády budete dopřávat pravidelně, snížíte riziko srdečního infarktu i mozkové mrtvice. 

Více
Zveřejněno v kategorii Jak pečovat o Vaše tělo Autor Tomáš Hort

Bahenní zábaly a rašelina

8.10.2014 9:09:41

Bahenní zábaly a rašelinaKdyž se řekne rašelina, většina lidí si představí pytel zahradnického substrátu, který rašelinu obsahuje anebo jí přímo je. Měli bychom si ale představit také sami sebe, jak ležíme v lázeňském salónu a necháváme se zabalit či ponořit do blahodárného černého rašelinového bahna. 
Více
Zveřejněno v kategorii Léčivá příroda Autor Tomáš Hort

Cuketová pizza je jídlo vhodné pro lehký oběd nebo večeři. V receptu není použita mouka, takže je vhodný pro dělenou stravu (zvířátka) nebo pro bezlepkovou dietu.

Více
Zveřejněno v kategorii Léčivá příroda Autor Tomáš Hort

Položky 1 až 10 z 70 celkem

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Nastavit sestupně