Bahenní zábaly a rašelinaRašelina je organická hmota, která vznikala tisíce let už do čtvrtohor. Jedná se o nejmladší formu uhlí. Patří mezi přírodní usazeniny, které vznikají rozkladem různých rostlin, mechů a stromů ve vlhkém a močálovém prostředí bez přístupu kyslíku. Během tohoto dlouhého období se v ní nahromadilo velké množství látek a minerálů, které mají léčivý účinek nejen na pokožku, ale i na vnitřní prostředí našeho těla.

 

 

 

 

 

Vnitřní očista

Jestliže se dlouho necítíte dobře, nejste ve své kůži, tlačí vás pod žebry, trápí nadýmání, bolí klouby, opakují virózy, sužují vás plísně, ekzémy, zácpa, průjem, revma nebo gynekologické či urologické obtíže, je potřeba tělu nastavit vnitřní regeneraci. K té slouží zázračné kapsle Cytosan. Cytosan a Cytosan Inovum patří mezi nejsilnější přípravky, co se účinků týče. Jsou jako „buldozer“, který při svém průchodu tělem s sebou vezme vše, co v něm nemá být.


Očistí:Cytosan

- nánosy metabolických zplodin v našem kosterním a kloubním aparátu
- vyčistí a zprůchodní sliznice dýchacího, trávicího i vylučovacího traktu
- rozjasní pleť, vyčistí pokožku

 

Při užívání je nutné dbát na dostatečný pitný režim, aby z těla bylo vyloučeno vše, co chceme. Může se stát, že některé citlivější osoby budou cítit po užití kapsle obtíže, třeba bolest žaludku. Potom je dobré kapsli vysypat do vody a vypít.

 

Vnější regenerace:

K vnější regeneraci skvěle poslouží Cytosan Fomentum gel, který obsahuje látky schopné prostupovat hluboko do tkání a na principu osmózy vázat na sebe odpadní látky a ty odvést přes kůži pryč z těla. Povrch pokožky se čistí, prokrvuje, hojí a regeneruje.

 

Cytosan Fomentum gel využijete na:

- akutní bolest zad
- podvrknutí kotníku
- poranění způsobené pádem nebo pořezáním
- štípnutí hmyzem
- při zánětech zubů, svalů, kůže
- po těžké fyzické námaze s natažením svalů
- při bolestivé menstruaci
- na akné
 

Jak přípravek používat?

Cytosan Fomentum gel naneste na postižené místo a nechte 20 minut působit, přičemž sledujte reakci pokožky. Neměla by štípat, pálit.

 

Rašelinové koupeleBalneol

Dalším přípravkem, který Vám chci představit a který obsahuje rašelinu, je Balneol. Je to učiněný životabudič! Balneonl je určen ke koupeli, vedle rašelina a éterických olejů obsahuje také ricinový olej, který zanechává po koupeli na pokožce ochranný film. Během koupele v Balneolu jsou odpadní nasycené prvky odplavovány z těla ven a nenasycené naopak vnikají do těla. V Balneolu je obsažen především draslík a dalších 30 prvků. Aby výměna proběhla, měla by mít krev převahu zásaditých látek, koupel je proto nejúčinnější ráno nebo večer, protože v tu dobu je hladina zásaditých látek v těle nejvyšší.

Humátové produkty jsou poklady přírody, jsou Vám k dispozici v různých formách a já Vám přeji, aby se Vám staly dobrými pomocníky, kdykoliv je budete potřebovat. 

 

Všechny produkty od Energy jsou zde.