Pánská kosmetika a její schopnosti
 
Mužská pokožka si žádá také extra péči jako ta ženská. I silnější polovina lidstva řeší péči o pleť stejně jako my, ženy. Ale půjčovat si krémy od partnerky není právě nejlepší řešení, protože mužská pokožka se od ženské pokožky velice liší. Proto si žádá extra péči a speciální kosmetické přípravky. Pány trápí především podráždění, přecitlivělá kůže po holení, mastná, lesklá pleť a další nepříjemné neduhy. Dnešní doba si žádá dobře vypadající, upravené gentlemany, proto mnozí muži prahnou po účinných a rychle fungujících přípravcích.
 
 
 
 
 
 
 
Jak nejsnadněji předcházet kosmetických neduhům?
 
1) Používetje kvalitní balzám po holení. Balzám po holení bohatý na minerály z Mrtvého moře pokožku uklidňuje po holení a zanechává jí hladkou, vláčnou a dobře ošetřenou, navíc jí dodává záživý vzhled a příjemnou vůni. Balzám byl speciálně vyvinut pro mužskou pokožku. Balzám obsahuje složky, které zklidňují podráždění, pleť hydratují, vyživují a vyhlazují. Navíc se rychlevstřebává a předchází zarudnutí pleti po holení. Balzámem doporučujeme namasírovat po holení obličej a krk. Díky vysokému obsahu minerálů z Mrtvého moře je vhodný i pro zákazníky trpící ekzémy a akné.

 
2) Pleťový peeling není pouze záležitostí pro dámy. Také mužská pokožka potřebuje vyčistit a zvláčnit. Pleťový peeling z Mrtvého moře je speciálně vyvinut pro mužskou pokožku. Peeling je vhodný také na suchou a citlivou pleť. Je bohatý na minerály Mrtvého moře, obsahuje vitamin C a tím dodává pleti zářivý vzhled, dále obsahuje výtažky z heřmánku, které změkčují a uklidňují pokožku, jojobový olej, kukuřičný olej a gel Aloe Vera, který pokožku vyživuje a dodává jí vlhkost.
Jak často dělat peeling závisí na typu Vaší pleti. Máte-li mastnou pleť, provádějte peeling 2x týdně, je-li Vaše pleť normální až smíšená, doporučujeme peeling pleti dopřát 1x týdně a pokud máte suchou pleť, omezte peeling na minimum. Ideálně jednou za dva týdny. Po každém peelingu nezapomeňte pokožce dopřát důkladnou regeneraci kvalitním pleťovým krémem, který by také měl odpovídat typu Vaší pleti.

 
3) Závěr kvalitní péči o pokožku obličeje by měl patřit kvalitnímu pleťovému krému. Zpevňující pleťový krém pro muže je bohatý na minerály Mrtvého moře a byl vyroben speciálně pro mužskou pleť. Krém obsahuje hroznové a mandlové oleje, které zvláčňují pokožku. Zpevňující pleťový krém redukuje vrásky, skvrny, zjizvení, velikost pórů, hrubost pokožky a nerovnosti struktury kůže. Každodenním používáním kosmetiky s extraktem soli z Mrtvého moře zajistíte pokožce dokonalou péči, zamezíte jejímu vysušování a vyplavování minerálů z pokožky, které je způsobené častým mytím. Vysoký obsah minerálních látek obsažený v soli z Mrtvého moře je okamžitě nahradí.

 
4) Doposud jsme věnovali pozornost pouze pokožce obličeje. Avšak kvalitní kosmetické přípravky je dobré používat také při péči o tělo a vlasy. Vlasový a tělový šampón pro muže je kombinace šampónu a sprchového gelu. Přípravek je speciálně navržen pro muže. Má delikátní vůni a obsahuje aktivní složky minerálů z Mrtvého moře, přírodní oleje a výtažky z rostlin. Je vhodný pro všechny typy pleti i vlasů. Šampón je speciálně obohacený o sůl z Mrtvého moře, zanechává vlasy a pleť lesklé, zářivé a zdůrazňuje jejich přírodní barvu. Nepoškozuje ochrannou vrstvu kůže a nevysušuje ji. Obnovuje strukturu pleti i vlasů. Každodenním používáním kosmetiky s extraktem soli z Mrtvého moře zajistíte pokožce dokonalou péči, zamezíte jejímu vysušování a vyplavování minerálů z pokožky, které je způsobené častým mytím. Vysoký obsah minerálních látek obsažený v soli z Mrtvého moře je okamžitě nahradí.