Pleťové sérum – zázrak kosmetikyPleťové sérum by si měla pořídit každá žena, která je starší třiceti let. Ptáte se proč? Díky pleťovému séru se vám neudělají tak rychle vrásky a pleť bude postupem času vypadat mladší a krásnější. Máme pro Vás odpovědi na 4 nejčastější otázky našich zákaznic, které se týkají použití a účinku pleťového séra.

 

1. Proč pleťové sérum musíte mít?

 

Obsahuje až 7x více aktivních látek než denní či noční krém. Nanáší se dvakrát denně na vyčištěnou pleť, má lehkou konzistenci, takže se dobře a rychle vstřebává a nanáší. Ideální použití pleťového séra je dlouhodobé, aby se jeho účinek plně projevil.

 

2. Jak pleťové sérum správně použít?

 

Pleťové sérum se používá dvakrát denně, ráno a večer. Důležité je sérum použít na důkladně vyčištěnou, umytou pleť obličeje, krku a dekoltu. Vždy naneste jen malé množství séra, jemně ho rozetřete a nechte vstřebat, což trvá tak asi minutu. Poté aplikujte podle potřeby denní nebo noční krém.

 Pleťové sérum – zázrak kosmetiky

3. Jaké pleťové sérum pro Vás ideální?


Na trhu je mnoho pleťových sér. Séra obsahující kyselinu hyaluronovou podporují hydrataci pleti. Máte-li pleť suchou, sáhněte po hydratačním séru s obsahem vitamínu B5, minerály Mrtvého moře nebo oleji. Liftingová a omlazující séra zase vyhlazují vrásky a pomáhají buňkám se lépe a rychleji regenerovat.

 

4. Na co si dát pozor při výběru pleťového séra?


Máte-li citlivou pleť nebo alergii, vyzkoušejte pleťové sérum nejdříve na malém kousku kůže. Díky vysoké koncentraci účinných látek by Vám mohlo pleť podráždit.

 

 

TIP PRO VÁS:

15 Položka(y)

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

15 Položka(y)

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně