zelene_potravinyJaro. Nejtoužebněji očekávané roční období. Sluníčko prosvětlí a proteplí všechno kolem. Přímým paprskem ukáže nejen na špinavá okna, ale také na nějaký ten šrám z ne zrovna ideální zimní životosprávy. Naše tělo tak očekává totéž, co naše bydlení, jarní úklid, očistu a detoxikaci organismu. Pokud ale tělu nedodáme potřebnou energii, může reagovat únavou, psychickou skleslostí, virózami, alergieÚčinným životabudičem jsou zelené potraviny, které dokážou doplnit chybějící energii, pomohou tělu v náročných jarních aktivitách a důkladně provedou vnitřní očistu a detoxikaci. Je ale třeba vybrat si na míru zelenou potravinu, která bude pro Vaše tělo nejpřínosnější. Mnou doporučované zelené potraviny mají mnoho společného, přesto je každý produkt trochu jiný… Co si tedy vybrat? Přečtěte si pozorně, jaké výhody nabízí každý z následujících produktů a vyberte si ten pro Vás nejvhodnější.

 

 

 

 

 

 

Zelený ječmen BARLEY JUICE - Mladý ječmen

 Čerstvě vyrašené výhonky ekologicky pěstovaného mladého ječmene představují zdroj nejčistších přírodních látek podporujících život. Šťáva z těchto rostlinek je získávána jejich vylisováním v raném stadiu růstu a následným velmi krátkým šetrným usušením Díky tomuto postupu a způsobu zpravování je docíleno vysoké koncentrace účinných látek. Výsledný produkt je zcela přírodní, vzniklý prášek si zachovává v plné míře všechny důležité nutriční živiny a prvky, pro které je mladý ječmen tolik ceněný. Mladý ječmen je výjimečný především vysokým obsahem více než 20 živých enzymů, látek nutných pro život, vstřebávání minerálů a vitamínů, trávení a metabolismus, reprodukci a dýchání. Je přínosný u zažívacích obtíží, poruch trávení, pálení žáhy, nechutenství, bolestí břicha a pocitů plnosti po jídle. Obsahuje aminokyseliny a rostlinné bílkoviny, které jsou snadno využitelné pro zdravý růst organismu a ideální pro prevenci patologických stavů.

 

Použití mladého ječmene:

- detoxikace těla
- podpora metabolismu
- snížení kyselosti vnitřního prostředí
- snížení rizika vzniku civilizačních chorob
- pomoc při poruchách trávení a zažívacích obtížích
- proti vnitřním a vnějším zánětům
- zlepšuje kvalitu krve a krevního obrazu, podporuje tvorbu krevních buněk
- zlepšuje zásobování tkání kyslíkem
- normalizuje hladinu cukru v krvi (vhodný pro diabetiky)
- příznivě působí na hormonální systém (vhodný v období klimaktéria, pro přípravu na těhotenství)
- pomáhá u řady kožních onemocnění – akné, alergické vyrážky, skvrny, popáleniny
- urychluje hojení ran, podporuje regeneraci kůže a sliznic
-chrání pokožku před škodlivými druhy záření
- zpomaluje stárnutí buněk
- zlepšuje psychiku a rychlost reakcí
- povzbuzuje a osvěžuje organismus
- zlepšuje celkovou kondici

další informace naleznete: ZDE

 SPIRULINA BARLEY

- kombinace spiruliny a mladého ječmeneSpirulina Barley
- protizánětlivé, antioxidační a prodiradiační účinky
- posiluje imunitu organismu
- chrání zejména ledviny před toxiny, těžkými kovy a nežádoucími účinky léků
- jemně detoxikuje organismus
- dodává potřebné minerály, vitaminy, živiny, enzymy, aminokyseliny, bílkoviny a nenasycené mastné kyseliny
- snižuje hladinu cholesterolu a tuku v krvi, zabraňuje tvorbě krevních sraženin (prevence trombózy, infarktu a mrtvice)
- podporuje střevní peristaltiku a působí proti zácpě
- pomáhá v boji proti nadváze
- normalizuje hladinu cukru v krvi (vhodný doplněk při léčbě cukrovky)
- snižuje riziko civilizačních chorob
- urychluje hojení ran, podporuje regeneraci kůže a sliznic
- chrání tělo před škodlivými druhy záření a účinky znečištěného životního prostředí
- tlumí alergické projevy a alergické kožní vyrážky
- působí proti zánětům a infekcím
- obnovuje rovnováhu vnitřního prostředí
- zpomaluje stárnutí buněk
- zlepšuje funkce oběhového systému a snižuje vysoký krevní tlak
- vylepšuje krevní obraz, podporuje tvorbu červených i bílých krvinek a zlepšuje zásobení tkání kyslíkem, vhodná při anémii a ztrátách krve
- povzbuzuje organismus při únavě, dodává energii a zlepšuje kondici

 

Spirulina Barely se odlišuje od Chlorelly vysokým obsahem kvalitních bílkovin, které tvoří až 70% jejího objemu a také vysokým obsahem beta-karotenu podporujícího zrak. Testy byl prokázán 25x vyšší obsah než v mrkvi! Svým složením pomáhá řešit problém s nedostatkem železa v těle, které je důležité hlavně u žen (chudokrevnost, bledost a unavenost).

 

Spirulina Barley je díky své vysoké nutriční hodnotě vhodná jako každodenní doplněk zdravého jídelníčku. Dodává tělu potřebné látky a unikátním způsobem ukládá svoji energii jako čistý glykogen, jejž může tělo okamžitě přeměnit na více výkonu a životní síly. Pomáhá stimulovat organismus a uvádí jej do stavu, v němž může optimálně využít svůj energetický systém. Vhodně se proto uplatňuje i při redukci váhy.

 

další informace naleznete: ZDE

 

 

 

CHLORELLA

Chlorela je zelená řasa, jejíž zbarvení je způsobeno zeleným barvivem chlorofylem.Chlorella

 

- protibakteriální, protiplísňové a dezinfekční účinky
- hojivé a protizánětlivé účinky na záněty zažívacího traktu a kůže
- při kožních problémech – vyrážky, alergie, chronické a nehojící se rány, proleženiny
- čistí krev
- detoxikace organismu a podpora trávení
- energetizér organismu
- vhodná při projevech oslabení ledvin – záněty močových cest
- při zimomřivosti, bolesti v bedrech a kolenech
- vhodné je užívání u žen s opakovanými potraty

 

Chlorella je vhodným každodenním doplňkem stravy pro zdravý životní styl díky vysokému obsahu přirozeně hodnotných nutričních látek. Je ideální při jakékoli redukční dietě či vegetariánské stravě. U dětí příznivě působí na získání dobrých stravních návyků.Může pomoci při léčbě akné, vyrážek, zánětů, ekzémů, ale i jakýchkoli špatně se hojících povrchových ran nebo poškození (opaření, popálení, poleptání atd.).

Podporuje regeneraci a rekonvalescenci organismu vystaveného dlouhotrvajícímu stresu nebo zátěži. Je vhodným prostředkem po operativním zákroku nebo po vystavení těla jakémukoli záření. Podporuje detoxikaci organismu a je ideální pro osoby pobývající dlouhodobě ve znečištěném prostředí. Předchází množení nejrůznějších mikrobů a plísní. Dlouhodobé užívání Chlorelly navíc zlepšuje celkovou psychickou kondici.

 

další informace naleznete: ZDE

 BETAFITBetafit

Betafit je přípravek obsahující velmi zajímavou kombinaci kopřivy a červené řepy. Ulehčuje mimo jiné zvládnutí důležité zásady čínské medicíny „uvolni, vyprázdnit a naplnit“.

 

- detoxikace organismu
- zvýšená potřeba minerálů, vitaminů, živin, enzymů, aminokyselin a bílkovin
- revmatické obtíže
- poruchy prokrvení a krvetvorby
- oxidační stres, zvýšené riziko civilizačních chorob a poruch imunity
- záněty, zejména močového měchýře a močových cest
- kožní vyrážky i ekzémy
- špatná výživa vlasů a nehtů
- nepříznivý vliv UV záření na pokožku
- oslabená činnost mozku a paměť
- redukční diety
- únava, snížená kondice, nedostatek vitality

 

Betafit je díky vysokému obsahu minerálů a vitaminů vhodný jak při zvýšené zátěži, tak i jako každodenní doplněk stravy. Prokazatelně podporuje imunitu, čistí organismus, dodává tělu důležité látky, čímž zvyšuje jeho výkon a sílu a celkově podporuje zdraví. Díky výraznému antioxidačnímu působení je vhodný jako prevence imunitních onemocnění a poruch krvetvorby, i jako doplněk při jejich léčbě. Betafit podporuje vylučování škodlivých látek, a je proto účinným prostředkem jak při onemocněních ledvin, močových cest, jater i žlučníku, tak i při (preventivních) očistných kúrách, poruchách prokrvení končetin, revmatických obtížích i při redukci nadváhy. Znatelně prospívá zdraví kůže, vlasů a nehtů, uplatní se u nejrůznějších vyrážek či ekzémů. Obsažený beta-karoten pomáhá chránit pokožku před škodlivým UV zářením.

 

 

Kopřiva dvoudomá působí při redukčních dietách, cukrovce, problémech s vylučovací soustavou, při revmatických problémech a je spojována s jarem a čistícími kúrami.

 

Léčivé účinky červené řepy jsou známé již od starých Řeků a Římanů, z dob antiky přes středověk. Červená řepa je oblíbeným afrodiziakem a je účinná při řešení řady problémů. Podporuje nervový systém a vyživuje nervy, má protisklerotické účinky, díky vysokému obsahu železa podporuje krvetvorbu a pročišťuje krev, podporuje látkovou výměnu, má pozitivní vliv na zrakovou ostrost, vylučuje škodlivé látky z těla (cholesterol, olovo, radioaktivní látky). Červená řepa je velkým zdroje křemíku, kyseliny listové a vlákniny. Díky tomu regeneruje lidský organismus, zpomaluje stárnutí, pozitivně ovlivňuje činnost srdce a kardiovaskulární systém, upravuje vyměšování a reguluje výskyt zácpy a průjmů. Důležité jsou také její protinádorové účinky, díky obsahu antokyanů má schopnost likvidovat volné radikály a je doporučována jako prevence proti rakovině. Hlavní úlohou červené řepy je „dodej, naplň“. Díky kombinaci těchto dvou léčivých rostlin získáte přesně to, co po staletí doporučuje čínská medicína. Možnost pracovat nejen s tělem, ale také výrazně pomoci naší duševní činnosti.

 

další informace naleznete: ZDE

 

Jako bonus Vám nabízím ZCELA ZDARMA video nahrávku mojí manželky, která pro Vás testovala užívání Mladého ječmene a Betafitu. Dozvíte se jak na ni přípravky působily, jak správně nápoj z mladého ječmene připravit, jak působí na naše tělo nebo jak si vybrat mladý ječmen nejvyšší kvality. 

 

Stáhněte si video vyplněním formuláře níže.

 

Zelený ječmen - zelené potraviny

 

Chcete vědět jak testování zeleného ječmene dopadlo? Stáhněte si video na email vyplněním formuláře níže.

Nezapomeňte, zelené potraviny dávají našemu životu ZELENOU!