Vyberte měnu

Detoxikace a očista těla

 

Detoxikace a očista těla

Chcete-li udělat něco pro svoje zdraví a mít tělo čisté bez jedů, zkuste detoxikaci. Způsobů, kterým se dá očist těla provést, je celá řada. Tělo plné toxinů se může špatně podepsat na Vašem zdraví a může nalomit i psychiku.

Detoxikace těla je správná volba nejen pro ty, kteří cítí, že je něco špatně. Jako preventivní léčba funguje perfektně. Velmi vhodným doplňkem pro detoxikaci jsou přírodní antioxidanty, které nalezneme ve spoustě potravin, hlavně v ovoci a zelenině.

Jarní detoxikace je dobrá „zbraň“ proto jarní únavě. Zbavíme tělo jedů, které jsme přes zimu nasbírali a dostaneme do těla plno čerstvých vitamínů, kterých máme přes zimní období nedostatek.

Detoxikace jater je výborný nápad, který by se měl opakovat několikrát do roka. Játra jsou velmi důležitý orgán, který zatěžujeme příliš tučnými jídly, alkoholem, bílou moukou a bílým cukrem. Při jaterní očistě je dobré jíst syrovou stravu a pít zeleninové šťávy a doplňovat bylinnými čaji či tinkturou.

Pokud chceme, aby jaterní očista byla dokonalá, je dobré před ní provést detoxikaci střev. Toto pročištění je také dobrou prevencí před rakovinou tlustého střeva. Tuto detoxikaci provedeme pomocí vhodných čajů a diety.

Detoxikace ledvin, močového měchýře a močovodu probíhá jako domácí terapie podle stanoveného plánu. Nejlépe ledviny vyčistíme pomocí bylinkových nápojů. Tato detoxikace probíhá po očistě jater.

Bylinné čaje pro jarní detoxikaci jsou skvělou volbou. Můžeme zvolit buď vhodné bylinky, nebo přímo bylinnou směs pro detoxikaci.

Dávkování aloe vera při detoxikaci organismu má blahodárný vliv na celé tělo. Aloe vera je jedinečným přírodním prostředkem pro účinnou detoxikaci.

Přírodní detoxikace je nejlepší, jakou můžete zvolit. Přípravky pro detoxikaci jsou k sehnání téměř všude.
 

21 Položka(y)

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

21 Položka(y)

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně