Vyberte měnu

Intimní hygiena

 

Intimní hygiena

 


Intimní hygiena je nedílná část jak ženské tak mužské populace, díky které se dá předejít mnohým nepříjemným onemocněním.

 

Intimní hygiena
Všechny intimní partie lidského těla mají sice svou vlastní určitou obranyschopnost, ovšem tu je třeba neustále zdokonalovat a chránit. Pokud je obranyschopnost intimních partií oslabena či napadena hrozí zde výskyt nejrůznějších nepříjemných nemocí jako mykóza či nejrůznější záněty.


Narušení Intimní hygieny
K narušení obranyschopnosti intimních partií může dojít jak při nemoci či viróze. Narušit přirozenou obranyschopnost intimních partií může i stres, těhotenství či menstruace. Intimní hygiena by měla být záležitostí každé ženy. Ovšem ženy co trpí častými mykózami, či záněty by se na ní měly zvláště soustředit a nepodceňovat její negativní účinky.


Správná hygiena
Naprostá většina žen žije v dojmu, že intimní hygiena spočívá převážně v tom, že se intimní partie musí co nejvíce mýt a očisťovat. Ovšem toto nemusí být úplně pravda správná Intimní hygiena spočívá převážně ve vhodné volbě mýdla a dalších hygienických prostředků.


Jaké volit prostředky na Intimní hygienu

Na trhu najdete celou řadu nejrůznějších intimních prostředků. Ovšem ne všechny se dají doporučit například naprosto nevhodným prostředkem je klasické mýdlo, které vaší pokožku akorát dehydratuje a zanechává jí suchou. Doporučeno je používat speciální intimní mýdla. Další položka, která by ve vaší zásobě hygienických potřeb neměla chybět jsou intimní ubrousky.


Volba oblečení
Dalším faktorem je i volba oblečení pokud nosíte kalhotky ze silikonu od Vietnamců, tak je více než pravděpodobné, že právě vás mykóza či jiné intimní problémy dostihnout.
 

There are no products matching the selection.