Vyberte měnu

Konopná mast - kosmetika z konopí

 

Konopná mast - kosmetika z konopí

Konopná kosmetika je dnes velmi populární a žádaná. Jsou dokazovány její blahodárné účinky hlavně na kožní problémy. Konopná kosmetika je vhodná jak pro kojence, tak pro dospělého člověka. Konopná kosmetika zahrnuje masti, krémy, emulze, balzámy, šampony apod., jejichž součástí je přírodní olej ze semen technického konopí. Konopná kosmetika obsahuje zušlechtěný, extrahovaný olej ze semen konopí, který nemá žádné návykové nebo psychotropní účinky (bez THC).

Konopné mýdlo obsahuje čistý za studena lisovaný konopný olej. Konopná mýdla obsahují velké množství šetrných mycích látek, které jemně ale přesto účinně odstraňují nečistoty z pokožky. Mýdlo je určené i pro mytí citlivé dětské pokožky. Po použití konopného mýdla bude vaše pokožka jemná a zároveň dobře hydratovaná. Dá se říci, že účinek konopných mýdel by se dal přirovnat k použití jemného peelingu.

Konopné masti obsahují spoustu vitamínů a nenasycených mastných kyselin omega 3 a omega 6. Jsou vhodné pro použití na pokožku zasaženou ekzémem nebo lupenkou. Jsou vysoce účinné také proti popraskané suché pokožce. Konopná mast je všeobecně velice uznávaná v léčbě veškerých nemocí a problémů s kůží. Konopné masti regenerují pokožku, činí jí hebkou na dotek a posilují její přirozenou odolnost. Rychle se vstřebávají, a proto nemáte pocit mastnoty.

Konopná mast na akné je velmi oblíbená. Její účinky jsou vidět již po pár dnech. Masti obsahují spoustu vitamínů a nenasycených mastných kyselin, a proto tak blahodárně působí na kožní problémy.

Konopná mast na lupénku patří také mezi oblíbené produkty. Protože konopné látky, obsažené v masti, dezinfikují a zklidňují pokožku, tak i takové těžké kožní onemocnění zklidní a nemoc se tak stane mnohem snesitelnější.

Konopná kosmetika stojí za vyzkoušení i jako prevence kožních onemocnění.

 

There are no products matching the selection.