Vyberte měnu

Léčba opruzeniny dospělých - mast a krémy na opruzeniny

 

Léčba opruzeniny dospělých - mast a krémy na opruzeniny

Dětské opruzeniny zažil asi každý z nás, ale co když se nás opruzeniny týkají i v dospělosti? Určitě to není příjemná záležitost. Někteří lékaři říkají těmto opruzeninám „džípová“ nemoc. Ve vedrech totiž často trápí turisty, kteří sedí dlouho v autě nebo v autobuse. Ale také řidiče kamiónů a taxikáře. Bývají důsledkem přílišného pocení na těchto místech a tření kůže o kůži. Pokud jim chceme předejít, měli bychom mít na sobě měkké a spíš volnější spodní prádlo z bavlny, které pot dobře saje.

Léčba opruzenin u dospělých je obdobná jako u dětských opruzenin. Nejlepší je mazat, mazat a mazat. Na cestách je dobré používat vlhčené ubrousky s antibakteriálním mýdlem. Nejvhodnější volba je samozřejmě lékař, který Vám poradí, co a jak.

Opruzeniny u kojenců jsou velmi časté. Ale neberte to jako banální onemocnění. Opruzenina je různě rozsáhlé zarudnutí kůže nejčastěji v okolí genitálu a na zadečku, ale může se objevit i v záhybech kůže na pažích, stehnech, krčku a za oušky. Kůže někdy mokvá a mohou se objevit prasklinky, což je pro dítě velmi nepříjemné a postižená kůže ho bolí - zejména v oblasti genitálu a zadečku. Nejlepší je, aby dětský zadeček zůstal suchý a čistý, použití vhodných plen a mastí. Prevence je u kojenců základní péčí.

Mast na opruzeniny je dobrá volba jak při prevenci, tak při léčení. Masti na opruzeniny je vhodné používat častěji, na suché a čisté poškozené místo. Tak se nám opruzenina lépe zahojí.

Krém na opruzeniny je tako velmi oblíbený při léčbě opruzenin. Krémů, stejně tak jako mastí, je celá řada. Hodně vyhledávané jsou také konopné krémy, které jsou dnes doporučovány na mnoho kožních problémů.
 

1 Položka(y)

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně
  • Cytosan mýdlo (100g)

    Použití Cytosanu mýdlo: působí na všechny původce infekčních onemocnění kůže je vhodné pro pokožku oslabenou a zatíženou vnitřním onemocněním pomáhá při omlazení zestárlé kůže má příznivý účinek u kůže pokryté četnými bradavičkami hlo
    Skladem u dodavatele
    159,- Kč
    Reward Points Policy Získejte 159 bodů

1 Položka(y)

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně