Vyberte měnu

Lupy ve vlasech - šampón na lupy co pomůže

 

Lupy ve vlasech - šampon na lupy, co pomůže

Lupy sužují lidstvo již od nepaměti, sice se na ně neumírá, mohou člověka dlouhodobě stresovat. Často se jedná o průvodní příznak jiné vážnější nemoci. Pokožka všech lidí se často a trvale obnovuje. Děje se to zhruba každých čtrnáct dní. Při zřetelném výskytu lupů, je samotná obnova kůže vždy rychlejší. Běžně odlučované šupinky, jsou pouhým okem neviditelné a unikají pozornosti. Olupování různého stupně vyvolávají některé další nemoci. Jsou to převážně ekzémy, lupénka, plísňové afekce kštice i vši a řada dalších dermatóz. Na tvorbě lupů se významnou částí podílí i špatné stravovací a hygienické návyky. Neblahý vliv mohou mít pokrývky hlavy z nevhodných materiálů, např. vlny či polyamidové příze.

Lupy ve vlasech jsou hlavně estetickým problémem. V tmavých vlasech obzvláště vynikají. Pokud si oblečete něco tmavšího, máte záruku, že na ramenech bude za chvíli „nasněženo“.

Jak na lupy? Nejlepší je navštívit lékaře, ale i doma můžeme použít různé přípravky proti lupům, přičemž nejoblíbenější jsou šampony, pro svou praktickou aplikaci. Pomáhají také domácí zábaly, ale pozor na majonézové a olejové. To Lupy naopak posílí.

Šampony na lupy, co pomůžou, patří mezi nejčastější produkty v boji proti lupům. Jejich aplikace je snadná, je možné používat místo klasických šamponů, jsou cenově dostupné každému.
 

5 Položka(y)

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

5 Položka(y)

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně