Vyberte měnu

Pedikůra a manikůra

 

Pedikúra/Manikúra

 

Pedikúra/Manikúra
V dnešní době, kdy vzhled hraje ve společnosti daleko větší roli je krásná vizáž a dokonalá kosmetická péče velmi oblíbená. Vyhledávána je především manikúra a pedikúra. Obě tyty praktiky jsou velmi často využívané pro svoji jednoduchou aplikaci.


Pedikúra
Téměř každá žena touží po krásných a upravených nohou. Téměř každý kosmetický či kadeřnický salón je vybaven jak pedikúrou, tak manikúrou. Pedikúra je péče o dolní končetiny – hlavní úkony jsou jak lakování, tak masáže nohou. Pedikúra je ve zkratce název pro péči o nohy.
Jde o řemeslnou službu, která zahrnuje jak speciální koupele, změkčování kůže, masáže, upravování, lakování, stříhání a broušení nehtů.
Pedikúra často také zahrnuje například depilaci nohou. U pedikúry jde na rozdíl od manikúry převážně o zdravý nohou, nikoliv o estetiku.


Manikúra

Manikúra je označení pro kosmetické procedury. Během těchto procedur dochází ke kultivaci rukou a hlavním důrazem na estetiku u nehtů a jejich okolí.
Hlavním předmětem manikúry je čištění nehtů a jejich následné zarovnání, odstranění odumřelé kůže popřípadě nanesení nových gelových nehtů.

 

7 Položka(y)

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

7 Položka(y)

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně