Vyberte měnu

Posílení imunity - vitamíny a přípravky pro podporu a zvyšení

 

Posílení imunity - vitamíny a přípravky pro podporu a zvýšení

Lidská imunita je opravdu důležitá věc. Čím lepší a silnější imunitu máme, tím více jsme odolní vůči onemocnění a jedovatým toxinům, které se nacházejí všude v našem okolí. Imunita ničí špatné látky nejen zevnitř, ale i zvenku našeho organismu, proto je tak důležitá.

Posílení imunity u dětí je velmi potřebné a důležité. Pokud má dítě špatnou nebo dokonce žádnou imunitu, musíme ji co nejvíce posílit. Jinak je dítě náchylné ke každé nemoci, některé pro něj mohou být i smrtelné. Imunita je posílena již v šestinedělí mateřským mlékem. Další posílené děti získávají z různých vitamínů, správných potravin a pohybu na čerstvém vzduchu.

Podpora a zvýšení imunity je základ pro každého z nás. Nejvíce se vyplatí posilovat imunitu v době chřipek a nachlazení. Pokud zvolíme vhodné vitamíny a potraviny, dostatek pohybu, čerstvého vzduchu a sluníčka, máte velkou šanci se chřipkové epidemii vyhnout. Pro posílení se často doporučuje zázvor, který obsahuje spoustu důležitých látek.

Mezi vitamíny pro posílení imunity se řadí např. A, B, E a K. Nejdůležitější je ale vitamín C, který je obsažen ve spoustě čerstvé zelenině a ovoci, jako jsou třeba citrusové plody, červená řepa a medový meloun. Nepohrdněte ani doplňkovou stravou ve formě různých tabletek, kde spousta vitamínů.

Přípravky pro posílení imunity dnes najdeme na každém rohu. Jsou ve formě tabletek, kapslí, čajů, šumivých tablet. Na výběr má každý. Vyberte si, co Vám nejvíce „sedne“, poraďte se svým lékařem, pokud si nevíte rady. Tak směle do toho, posilte svoji imunitu ještě dnes!

 

30 Položka(y)

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

30 Položka(y)

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně