Vyberte měnu

Sex bez orgasmu

 

Sex bez orgasmu

 

Sex bez orgasmu je velmi častým problémem ženské populace. Neschopný partner, nebo vrozená vada?


Nulový orgasmus
Vědci zjistily, že skutečného orgasmu při vaginální souloži se dočká pouze 46% žen. Ze zbylých 54% se 20% uspokojuje orálně a dalších 26% nikdy orgasmu nedosáhne.


Vada či neschopný partner

Toto je velmi těžké posoudit, ale pokud žena vystřídala již spousty partnerů a ani s jedním se jí nepodařilo dosáhnout orgasmu bude vada nejspíše právě na její straně.


Anální sex
Nejnovější výzkum, který byl publikován americkým časopisem Sexual Medicine poukazuje nato, že při análním styku se orgasmu dočká až 80% žen. Pokud se Vám tedy nedaří dosáhnout toho pravého orgasmu klasickou cestou nebojte se trošku za experimentovat a vyzkoušejte anální sex.


Psychický problém
Další část ženské populace, která má problém s orgasmem může narazit na čistě psychický blok, který jim nedovoluje se při sexu pořádně uvolnit. Zatímco při klasické masturbaci jim orgasmus problém nedělá, při pohlavním styku je to daleko horší v tomto případě doporučujeme navštívit psychologa.


Léky na orgasmus

Samotné léky na orgasmus samozřejmě neexistují, ovšem doporučení pro kvalitní orgasmus je dát prostor svým představám a promluvit si s partnerem o tom co se Vám líbí a za experimentovat.
 

2 Položka(y)

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

2 Položka(y)

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně