Vyberte měnu

Sexuální slabost

 

Sexuální slabost

 


Čím je způsobena sexuální slabost a jak s ní zatočit se dozvíte v našem článku.

 

Již desetiletí přední světový vědci poukazují nato, že při podceňováním a zanedbáváním sexuálního života hrozí sexuální nevyváženost, neschopnost a slabost. Sexu by se měl člověk věnovat pravidelně. Na věku nezáleží, sex je nejlepší prostředek k odreagování se z každodenního stresu, starostí a problémů.

 

Problémy sexuální slabosti trpí zejména lidé, kteří nesportují, nemají žádné koníčky, zájmy a sexuálně „nežijí”.

 

Vylučované látky během sexu

Během samotného sexuálního aktu se z těla vylučují nejrůznější podpůrné látky. Například endorfiny, které navozují pohodu, stav blaženosti a dobrou náladu. Pohlavními žlázami jsou vylučovány hormony, které povzbuzují a dodávají klid. Během samotného orgasmu jsou vylučovány oxytociny, které vyvolá pocit blaha a extáze.

 

Sexuální slabost se vyskytuje zejména u mužské polovičky. Většina mužů po určitém věku a po několika letech manželství sexuálně strádá a na sex přestává mít chuť. Poté tento stav přechází na fázi sexuální slabosti, kdy nejenže partner nejeví o sex zájem, ale tento úkon ani není možné provést kvůli nedostatečné erekci a nulové ejakulace. Sexuologové tvrdí, že muži, kteří nemají život dostatečné naplněný, jsou daleko agresivnější a trpí pocitem méněcennosti.

 

Časté důvody sexuální slabosti

Nejčastější důvody, které způsobují sexuální slabost, jsou – špatná strava, která je chudá na vitamíny, minerály a bílkoviny. Nadměrná konzumace alkoholických látek, konzumace drog a kouření tabákových výrobků. Nedostatek energie v důsledku vytěžující práce. Workoholismus – pojem o sexuální aktivitě se úplně vytrácí. Stres a to jak pracovní tak způsobený problémy v rodině. V neposlední řadě může být sexuální slabost způsobená špatným partnerem/partnerkou.
 

2 Položka(y)

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

2 Položka(y)

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně